top of page

Зустріч директорів бібліотек-учасниць другого раунду у Києві

    3 листопада 2010 року Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в Україні запросила у Київ на зустріч усіх директорів ЦБС, що отримали перемогу у першому раунді конкурсу проектів.

   Нас вітали представник Фонду Біла та Мелінди Гейтс – Сірі Освальд і директор програми «Бібліоміст» в Україні Матей Новак, які були надзвичайно вражені професіоналізмом, ініціативністю та бажанням ділитися та переймати досвід своїх колег. Також прийшла нас привітати Президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко – заслужений працівник культури України.

    Команда програми «Бібліоміст» надала серію методичних матеріалів «Найкращий вітчизняний та зарубіжний досвід», розроблених ними для використання у бібліотеках України. Ми мали змогу поспілкуватися в реальному часі з іншими бібліотеками по скайпу.

    На зустрічі були присутні представники бібліотек з різних регіонів України. Це – Джанкой (АРК), м. Тульчин Вінницької області, Ківерці Волинської області, Краматорськ Донецької області, м. Бучач Тернопільської області, м. Сарни Рівненської області, м. Миколаїв, м. Кіцмань Чернівецької області, м. Чернігів, м. Деражня Хмельницької області та інші. Було приємно бачити своїх колег, обмінятися досвідом, поспілкуватися у неформальній обстановці.

    

Юлія Пухальська та представник Фонду Білла і Мелінди Гейтс - Сірі Освальд

Меган Волк Унангст - менеджер по грантам

Директор програми Бібліоміст в Україні - Матей Новак

Юлія Пухальська, в.о. директора Диканської ЦБС Тетяна Гальченко, Ірина Матвєєва та директор Бучацької бібліотеки Машталір Леся Іванівна

Вся група біля входу в офіс IREX

bottom of page